Këngëtarja Ela Muja feston ditëlindjen në Zurich

0
12

E bukur dhe fashion si gjithmonë edhe në këtë ditë të veçantë të saj. E kemi fjalën për këngëtaren Ela Muja ku gjatë ditës së 4 Marsit ka festuar ditëlindjen rrethuar nga shumë mesazhe nga familjarët, miqtë dhe ndjekësit e shumtë. Por edhe për ditëlindjen e saj ajo nuk ka harruar të duket e bukur dhe seksi teksa ka postuar një video dhe foto në llogarinë e saj në instagram ku vjen mjaft elegante dhe tregon se si e ka festuar ditën e sotme. Ndërsa sipas burimeve tona ne mësojmë se Ela ka gati një super projekt muzikor që do të vijë për pak ditë . Edhe 100 Ela Muja edhe nga ne!

https://www.instagram.com/p/CpWFEmlD_to/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here