Këngëtarja Kaltrina Gosalci pas super duetit bëhet gati për projektin e ri

0
57

Sukses me këngën “Lutem” dhe vazhdoi suksesin e rradhës me duetin me Shpat Kasapi. Po flasim për artisten e re me plot talent Kaltrina Gosalci ku kënga “Rrush i zi” arriti mijëra klikime e duke u kthyer në një nga hitet e kësaj vere. Artistja e re Kaltrina Gosalci tashmë e ka nisur mjaft mirë e sigurt për të qëndruar e fortë dhe krah emrave të njohur të estradës muzikore. Gjithashtu ne mësojmë se shumë shpejt ajo ka gati projektin më të ri muzikor ku këto ditë do të nisë xhirimet e klipit më të ri ku ne do tju informojmë më pas e padiskutim do të jetë një hit i rradhës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here