Këngëtarja Mejreme Kurti dy projekte e që të dyja vetëm, po pritet mjaft mirë

0
30

Erdhën plot potpuri e bashkëpunime e duete si gjithmonë në fundvit mes shumë artistëve, por ajo duket se është më e veçantë dhe ka ardhur vetëm, pasi duetet sikur janë konsumuar shumë. Po flasim për këngëtaren Mejreme Kurti ku ka sjellë “Potpuri dasme” dhe projektin e dytë me titull mjaft interesant edhe këtë vetëm “Se din burri sa vlen gruaja”. Tek projekti i dytë ndalemi dhe zbulojmë që kënga është kënduar e regjistruar te Produksioni Arboni, me muzikë dhe orkestrim nga Xheni, e teksti shkruar nga Milaim Islami. Kënga ka marrë mjaft komente të mira e ka shumë ritëm e ne ju ftojmë ta dëgjoni e ta klikoni në linkun më poshtë. Gjithashtu ne mësojmë se Mejreme po bëhet gati edhe për një projekt të ri ku do ta sjellë me videoklip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here