Kjo është zëdhënsja e re e Shtëpisë së Bardhë

0
18

Zëdhënësja e Zonjës së Parë Melania Trump, Stephanie Grisham do të marrë një rol të ri të ri si Sekretarja për Shtyp e Shtëpisë së Bardhë dhe drejtoreshë e komunikimit.

Lajmin e bëri të ditur vetë Melania, përmes një postimi në Twitter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here