Kreativiteti i kosovarëve, mbjellin fasule në rrethrrotullim

0
16

Një ide kreative është realizuar në rrethin e fshatit Rufc të Lipjanit.

Disa banorë aty kanë shfrytëzuar pak dhe në rrethrrotullim për të mbjellë pak fasule.

Në disa foto të dërguara në adresën e “Indeksonline”, shihet se në këtë rreth është mbjellë kjo bimë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here