Ky është reagimi i Hanës kur dëgjon këngën e Loredanës

0
32

Loredana ka ndarë një video të vajzës së saj.

Loredana dhe Mozzik po mësojnë vajzën Hanën me këngët e tyre dhe reagimi i vogëlushes është shumë i ëmbël kur dëgjon zërin e të ëmës

Çifti nuk kursejnë jetën private të vajzës duke ekspozuar shumë shpesh në rrjete sociale madje ata i kanë hapur edhe një llogari në rrjetin social Instagram ku numëron qindra mijëra ndjekës.

Në videon e publikuar nga Loredana duket se vajza e saj po shijon në maksimum mëngjesin në ritmet e këngës ‘Eiskalt’. /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here