Kylie Jenner dhe shoqja e saj marrin vëmendje me fotografitë e fundit

0
21

Kylie Jenner erdhi tejet e ‘nxehtë’ në paraqitjen e radhës.

Edhe pse e re në moshë, Kylie Jenner është një prej emrave më të komentuar në botën e shoubizit.

Së fundi, ylli televiziv publikoi disa fotografi të reja, në të cilat erdhi shumë joshëse pranë shoqes së saj, Anastasia Karanikolaou.

Si Kylie ashtu edhe Anastasia u shfaqën me fustante të shkurtra të njëjta, njëra me ngjyrë vjollcë e tjetra të kuqe.

Ato theksuan fizikun në këtë paraqitje, ndërsa vëmendje morën edhe para pak ditësh kur pozuan me kostum super të ngushtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here