Lamtumirë Bayern Munich, Neuer në Serie A?

0
80

Portieri i Bayern Munichut, Manuel Neuer mund të transferohet në Serie A.

E ardhmja e Manuel Neuer mund të jetë në Serie A.

“France Football” raporton se portieri nuk është i kënaqur në Bayern Munich dhe mund të kërkojë një klub të ri, pas përfundimit të këtij sezoni.

Neuer nuk e ka mirëpritur marrëveshjen e klubit për transferimin e portierit të ri Nubel, i cili mund ta kufizojë angazhimin e tij, transmeton lajmi.net.

Andaj, sipas “France Football”, Juventus mund ta konsiderojë mundësinë e transferimit të Neuerit në Torino, pas përfundimit të këtij sezoni. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here