LIVE: Apple po prezanton modelet e reja të iPad dhe Apple Watch

0
18

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, po prezanton aktualisht në Shtetet e Bashkuara modelet e tij më të reja të tabletit iPad, dhe të orës së mençur Apple Watch.

Ndryshe nga herat e tjera, në konferencën e sivjetme të shtatorit Apple nuk do të prezantojë modelet e reja të iPhone, raportojnë mediat amerikane.

Gjenerata e re e iPhone pritet të prezantohet gjatë muajit të ardhshëm.

Konferencën e Apple, e cila po zhvillohet në Kaliforni, mund ta ndiqni drejtpërdrejt tani:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here