Luana kthehet në kohë, publikon foto të realizuar para pesë vitesh

0
16

Luana Vjollca hapi arkivat e fotografive.

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara shqiptare dhe njëherësh shumë e ndjekur në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën turke “Modda”, ku u komentua shumë për paraqitjen atraktive.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, të cilin e kishte realizuar plot pesë vite më parë, e veshur në të zeza.

“5 vite më parë”, ka shkruar Luana sipër imazhit, ndërsa a ka ndryshuar ajo gjatë këtyre viteve, vlerësojeni ju. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here