Mbahet ceremonia e diplomimit të kadetëve të FSK-së

0
38

Sot do të mbahet ceremonia e diplomimit të kadetëve të FSK-së, gjenerata e 19-të.

Ky aktivitet mbahet në kazermën “Skënderbeu” të Komandës së Doktrinës dhe Stërvitjes në Ferizaj.

Ceremonia nis në ora 11:00, dhe pritet të marrë pjesë edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here