Me këtë këngëtare po sjell duet Sinan Vllasaliu

0
113

Sinan Vllasaliu ka paralajmëruar bashkëpunimin e ri.

Sinan Vllasaliu këto ditë publikon bashkëpunimin me këngëtaren Anxhela Peristeri.

Kënga mban titullin “Ata”, ndërsa për të kanë bashkëpunuar me “Threedots” dhe “MaxProductional”, ndërsa do të publikohet të shtunën (18 janar).

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur kësaj radhe këta dy artistë, të cilët kanë bashkëpunuar për herë të parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here