Milot Rashica starton kundë Bayernit, formacionet

0
23

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich dhe Werder Bremen.

Bayerni synon të vazhdojë me formën e mirë dhe të qëndrojë në krye të Bundesligës, derisa Werderi të ngjitet sa më lart në renditje në këtë fillim sezoni, duke marrë sa më shumë pikë, që për fund do të jenë jetike.

Bayern Munich:

Werder Bremen:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here