Morena thyen heshtjen: Jam në lidhje dhe e lumtur, boll folët kot

0
14

Pas shumë thashethemeve rreth saj, Morena Taraku ka pranuar se është në lidhje.

Morena Taraku ka reaguar përmes rrjeteve sociale pas një postimi lidhur me të dhe përmes tij pranoi se është në lidhje dashurie.

Në një postim të një faqeje, pretendohej se Morena kishte bashkëbiseduar me adminin, por ajo e përgënjeshtroi një gjë të tillë.

“Ty k**v motre qe sa her ke fol me mu. Domethane asnjehere… Turp qe mereni me programe te reme, po kaq e keni jeten…kaq dini dhe kaq keni pa”, shkruan ajo në njërin postim.

Kurse, në tjetrin postim publikoi foton ku pretendon se postimi ishte i rregulluar përmes programve tjera.

Kurse, pas tij këngëtarja shkruan “Edhe meqë ra fjala, jam në lidhje dhe jam e lumtur. Kshtu qe boll folet kot”.

Morena Taraku po jeton në Turqi, por partnerin deri tani ka dëshiruar ta mbajë larg syrit të medieve, ajo njihet për jetën luksoze që bën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here