Mushkolaj i reagon Bajramit: 2 milionë euro janë vjedhë në kohën e saj, tash mban ligjëratë

0
42

Analisti Imer Mushkolaj i ka reaguar deputetes së LDK-së, Hykmete Bajrami, e cila kërkoi zbardhjen e vrasjes së trefishtë në Gllogjan të Deçanit, analisti ka thënë se edhe në kohën sa ajo ishte ministre janë vjedhur 2 milionë euro dhe as ky krim nuk është zbardhur.

Mushkolaj ka thënë se me pas qenë në vendin e Bajramit nuk do ta kishte çelur gojën fare.

Reagimi i tij i plotë:

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Hykmete Bajrami, ka thënë se për zbardhjen e krimit në Gllogjan të Deçanit duhet të kërkohet ndihmë nga ndërkombëtarët, në rend të parë te institucionet e sigurisë amerikane.

Këtë reagim Bajrami e ka bërë pasi autori apo autorët e vrasjes së trefishtë në Gllogjan të Deçanit ndodhen akoma në arrati.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here