Në prag të dasmës Blero udhëton me dashurinë e tij dhe nuk është Afrona

0
43

Blero ka udhëtuar për në Gjenevë.

Blero dhe Afrona do ta kurorëzojnë dashurinë me martesë në muajin shtator dhe para dasmës Bleoro ka zgjedhur të udhëtoj me vajzën e tij.

Vetë këngëtari i ka publikuar disa foto në të cilat shihet me Tarën dhe vendi që e kanë zgjedhur për të shkuar është Gjeneva.

“Duke udhëtuar me dashurinë time”, ka shkruar ai pranë postimit në Instastory.

Kujtojmë se Blero është shumë i lidhur me Tarën e edhe me Afronën ajo është shumë e afërt./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here