Një ditë pas dorëheqjes – Haradinaj i relaksuar pi kafe më nënën, vëllanë dhe dajën

0
71

Ramush Haradinaj dje ka dhënë dorëheqje nga posti i kryeministrit të vendit.

Një ditë më pas ai duket i relaksuar teksa ka pirë kafen e mëngjesit së bashku me nënën, vëllanë dhe dajën e tij, njofton Klan Kosova.

Fotografinë e ka publikuar vëllau u tij, Vetoni, në profilin e tij në Facebook.

Ndryshe Haradianj dha dorëheqje për shkak të ftesës që ka marrë nga Gjykata Speciale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here