“Ora policore”, Filipçe: Në mbledhjen e Qeverisë po shqyrtohen dy opsione

0
53

Ministri shëndetësisë Venko Filipçe në press konferencën e sotme njoftoi se në seancën e sotme po shqyrtohen dy opsione sa i përket orës policore.

Ministri Filipçe pa mos dhënë detaje para përfundimit të mbledhjes u shpreh se që të dyja opsionet do të jenë më rigoroze sa i përket kufizimit të lëvizjes së qytetarëve gjatë uikendit dhe javës që vjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here