Parashikimi me letrat tarot, astrologia tregon kush do ta fitojë Prishtinën

0
33

Sot në studion e emisionit të mëngjesit në T7, “#Gjesi”, e ftuar ishte Velsa Dragusha, e cila merret me parashikimin e së ardhmen përmes letrave tarot.

 Ajo tregoi se si funksionon ky parashikim dhe pos tjerash u ndal te zgjedhjet lokale.

Dragusha bëri një parashikim se kush mund ta fitojë garën për Prishtinën, por duke u ndalur tek vetëm dy kandidatë, Përparim Rama dhe Arben Vitia.

E kush nga këta dy ka gjasa më të mëdha për ta fituar kryeqytetin, mund ta kuptoni në video.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here