Pas hiteve që solli Kaltrina Gosalci mjaft e kërkuar kudo

0
26

Suksesi i saj duket me hapa të shpejtë e të sigurt falë talentit dhe përkushtimit. E kemi fjalën për këngëtaren Kaltrina Gosalci ku pasi solli disa projekte solo por edhe në duet me Shpat Kasapin ku i fundit ishte për programet festive një super potpuri, tashmë kanë nisur për artisten e re mjaft ftesa. Po Kaltrina sapo ka nisur të jetë prezente në koncerte ku pak ditë më parë ishte në një super mbrëmje e për festën e 28 Nëntorit do të jetë në Morena në Vushtri, e më pas për natën e dytë të Vitit të Ri në Prestigj e kështu me rradhë. Siç edhe kemi thënë tashmë ajo ka nisur të jetë e ftuar në koncerte e në dasma pasi publiku e don dhe e pëlqen Kaltrina Gosalci.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here