Pas kritikave që ia bëri, Bebe Rexha ndërron producentin?

0
12

Bebe Rexha dje kishte kritikuar haptazi producentin e saj me një postim në Instagram.

Bebe Rexha dje kishte publikuar një fotografi në bikini dhe si shkrim kishte lënë edhe disa fjalë ‘thumbuese’ në drejtim të producentit të saj.

Shefi ekzekutiv po e kritikonte këngëtaren për imazhet që po publikon ‘kinse’ po ja humbin reputacionin e një tekst shkrueses.

Por në komentet që ka marrë artistja nga Dibra në postimin ku mbronë veprimet e saj ka marrë komente mbështetëse dhe në bazë replikave që pranoi duket se  Rexhën shumë lehtë mund ta shohim me një producent të ri.

Taylor Swift ishte në mesin e shumë komentuesve e cila në postimin e Rexhës la këtë koment: “Shkarkoji ata, të bashkohen 29 vjeçarët” duke nxitur kështu mendimet për një bashkim Rexha-Swift . /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here