Pas masave të reja, Zemaj nesër mban takim virtual me kryetarët e komunave

0
19

Qeveria e Kosovës të premten mori masa të reja kundër përhapjes së koronavirusit.

Lidhur me këto masa, ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj nesër do të zhvillojë një takim virtual me kryetarët e komunave.

Zemaj do t’i njoftoj ata rreth këtyre masave, si dhe do të kërkojë ndihmë nga ta për zbatimin e këtyre masave.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here