Personazhi karizmatik Ludovik Karrica ka ditëlindjen, motra e suprizon në Prishtinë

0
76

Ishte hera e fundit kur ne mësuam se personazhi mjaft i njohur i show-bizit Ludovik Karrica kishte në duar diskun platium falë një super bashkëpunimi që kishte pasur në Zvicër. E ditën e 12 shtatorit ne e shohim se ai ndodhet në Kosovë, dhe ka një super arsye e një super datë është ditëlindja e tij. Ne marrim vesh se motra e tij që e ka edhe si shoqen më të ngushtë Drita ( një make-up artistje e njohur) e ka suprizuar vëllaun duke darkuar me rastin e ditëlindjes së tij në një prej restoranteve më të njohura e luksoz në Prishtinë. Personazhi shumë karizmatik i cili përveç shumë talenteve që ka e që tashmë që nga projekti më i fundit njihet si KL Jackson, përveç udhëtime të shumta të paktën gjatë një viti vjen në vendlindjen e tij 2 apo 3 herë, dhe kurrë nuk e harron Prizrenin e origjinën e tij. Edhe nga ne ka vetëm urime dhe suksese gjithmonë KL Jackson!https://www.instagram.com/p/Cia1ZVUre8L/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here