Po vjen Anna me një super projekt, publikohet sonte

0
21

Pritjes po i vjen fundi pasi ne e kemi parë në ditët e fundit të vitit që shkoi bukuroshen këngëtare Anna në Prishtinë. E pse ishte ajo do ta kuptojmë sonte, pasi do të publikohet projekti i saj më i ri muzikor. Ne mësojmë se kënga mban titullin “Pa mu je” dhe vjen në bashkupunim me Vocen dhe me një klip mjaft të bukur. Ky projekt i ri do të publikohet sonte në orën 19 e të gjithë janë në pritje. Kujtojmë se projekti i fundit i Annës ishte me Hekuran Krasniqi që u kthye në një hit e urojmë dhe besojmë se edhe ky projekt do të jetë një super hit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here