Princi i parë i yllit Liza feston, bëhet 2 vjeç

0
22

Një familje mjaft e bukur e kompletuar dhe tashmë me dy princër, pasi kanë dy djem. Po flasim për familjen e artistes dhe yllit suedez Liza C. Holmberg që ka pasur një super festë, ku princi i saj i parë Alessio është bërë 2 vjeç. Ne ju sjellim këto foto ku duket një familje mjaft e bukur dhe e lumtur dhe festa plot ngjyra në këtë ditëlindje. E bukura Liza po i kushton më shumë kohë familjes së saj kohët e fundit dhe muzika dhe melodia e saj janë fëmijët Alessio dhe Valentino. Urime dhe nga ne dhe qofshi gjithmonë një familje kaq e bukur dhe e lumtur!.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here