Projekti i ri publikohet këtë javë nga Ronela, këngëtarja ndan pamje nga klipi

0
41

Ronela Hajati në fund të kësaj jave publikon me video-projektin e ri.

Ronela Hajati pas disa muajve pauzë, rikthehet sërish me një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka zgjedhur ditën e të dashuruarve 14 shkurtin, si datën ideale për ta publikuar këngën  e titulluar ‘Pare’.

Me anë të një postimi në Instagram, Hajati, ka ndarë disa pamje nga klipi i ri dhe si duket një tjetër hit është në jorizont. /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here