Rikthehet artisti Ervin Gonxhi jo me një por me 3 super projekte

0
8

Ai është një artist unik dhe mjeshtër si muzikant. E nëse mendoni se ai po e ka lënë mënjanë muzikën e keni shumë gabim, pasi ai ka sjellë jo një por 3 projekte të bukura muzikore. E kemi fjalën për Ervin Gonxhi ku na vjen në fillim me këngën ” Shoqnia ” duet me këngëtaren Eli Malaj, projekti i dytë quhet ” Tirona ime ” duet ne Senad Sabliqi dhe e treta është projekti solo me titull ” India “. Ptojektet që kanë ardhur me klipe janë mjaft interesante e kanë nisur të pëlqehen mjaft e të marrin mjaft shikime edhe në kanalin youtube. Mjafton që ti klikoni në linkun më poshtë e të argëtohuni me këto super projekte ardhur nga artisti Ervin Gonxhi. Ndërsa mësojmë se Ervini punon edhe këngë duke qenë producent edhe për këngëtarë të tjerë.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here