Rina Balaj: Sin Boy është shqiptar, tash e dini që s’jam tradhtare e kombit

0
91

Rina Balaj ka reaguar pasi në medie u shkrua se i dashuri i saj është grek.

Rina Balaj dhe Sin Boy po shijojnë lidhjen në maksimum, ndërsa pothuajse kudo i shohim bashkë, shkruan lajmi.net.

Shumë herë në medie u shkrua se reperi Sin Boy është grek, por Rina sqaroi një herë e mirë se ai është shqiptar, madje me shaka shtoi se “nuk e ka tradhtuar kombin”.

“Krejt qka ju nevojitet osht dashuria, sigurt. TA SQAROJ NJE FAKT SE SINBOY OSHT SHQIPTAR NGA BERATI QE KA JETU NE GREQI. Tash e dini qe sjom tradhtare e kombit”, ka shkruar reperja.

Përveç disa këngëve që kanë bashkë, Rina dhe Sin Boy kanë paralajmëruar edhe një tjetër duet. /

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here