Rita Ora flet pas ndërtimit të shtëpisë së familjes Sala

0
112

Familja Sala dje hyri në shtëpinë e re të financuar nga këngëtarja shqiptare.

Pasi tërmeti i 26 nëntorit kishte shkaktuar dëme të mëdha materiale, Rita Ora kishte vendosur të marrë përsipër ndërtimin e disa shtëpive të prekura nga kjo fatkeqësi.

Dje familja Sala u fut në shtëpinë e re të financuar nga këngëtarja, dhe pas kësaj kryebashkiaku Erion Veliaj kishte publikuar një fotografi të familjes Sala pran shtëpisë dhe falënderoi Ritën për kontributin e saj.

Më pas këngëtarja ri-publikoi foton e Erionit duke shtuar

““Shtëpia që e kam ndërtuar me ekipin tim, më në fund erdhi në jetë!! Faleminderit të gjithëve që ndihmuan ta bëjmë këtë realitet! #kosovoambassador”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here