Rita Ora shkëlqeu mbrëmë në fustanin silver krahë të dashurit Taika Waititi në “Met Gala”.

0
48

As Rita Ora nuk mungoi në eventin më të madh të modës.

Këngëtarja kosovare me famë botërore po ashtu ishte e pranishme në eventin më të madh të botës të organizuar nga Rihanna.

“Met Gala” bëri që Rita të shfaqet unike me plot stil dhe sharm krahë të dashuri të saj Taika Waititi.


Veshur me një fustan silver të ndarë në dy pjesë Rita rrëmbeu vëmendje me bukurinë e saj.

Ndryshe nga viti i kaluar ku “Met Gala” u anulua për shkak të pandemisë, këtë vit eventi mblodhi emrat më të famshëm botëror në një vend.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here