Rovi, e zjarrtë dhe plot ritëm në projektin e ri

0
20

Ajo quhet Rovena Pasho por në muzikë nihet si Rovi, e sapo ka sjellë këngën më të re, e cila mban titullin “Lej krejt”. Rovi duket mjaft e zjarrtë dhe seksi, e kënga ka plot ritëm e ka nisur të pritet mirë. Këngëtarja bukuroshe është nga Shqipëria por jeton dhe këndon në Zvicër, ndërsa ka disa këngë në treg dhe duket se është një konkurente e fortë e femrave në muzikën shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here