Sinan Hoxha pushon në jug të Shqipërisë bashkë me gruan

0
22

Edhe Sinani po shijon pushimet këto ditë.

Pasi që nuk kanë angazhime në muzikë, artistët po kalojnë kohë të çmueshme pranë familjes.

Ata zakonisht muajt korrik dhe gusht i kishin të stërmbushur me koncerte e dasma, ndërsa këtë herë janë pothuajse tërësisht të lire.

Shumë prej tyre këtë kohë po e shfrytëzojnë per pushime me familjen dhe destinacioni më i shpeshtë i tyre është Shqipëria.

Këngëtari Sinan Hoxha, ashtu si kolegët e tij këto ditë po shijon pushimet në bregdetin shqiptar.

Ishte bashkëshortja e tij Andrra, ajo e cila së fundi postoi një fotografi, ku shfaqet e shtrirë pranë Sinanit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here