“Sot është dita jote kingu im” uron ylli Liza

0
59

“Sot është dita jote zemër, të jam falenderuese për çdo gjë që bën për mua dhe fëmijët tanë. Ju jeni çdo gjë. Gëzuar ditëlindjen kingu im”. Ky është postimi më i fundit që ylli i muzikës nga Suedia Liza C. Holmberg ku ka uruar kështu bashkëshortin e saj me rastin e ditëlindjes. Në rrjetet e saja sociale ajo ka shpërndarë edhe disa foto të kingut të saj dhe dy djemve që kanë nga jeta e tyre martesore. E dimë se ajo ka menduar ndonjë supriza apo dhuratë por ajo tashmë i ka bërë dhuratën më të bukur që do të donte të kishte një djalë baba, dy fëmijët princa që ka me të. Edhe ne i urojmë zemrës së artistes edhe 100 vite të lumtura!.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here