Të ngrohta dhe në trend:xhemperë-fustanet më të bukura për vjeshtë/dimër

0
438

Të ngrohta, moderne, praktike xhemper-fustanet janë ideale për vjeshtën romantike dhe sezonin e dimrit.

Xhemper-fustanet dhe ngrohja dhe trendi me modellet dhe fëmijët shtatëdhjetë janë në këtë sezon në qindra stile, modele, ngjyra dhe printe që bëjnë pjesë rrobash super të gjitha në të gjithë mund të vishni për çdo rast, për të kombinuar me gjysmën e thelës, sandale apo atlete.

Posaçërisht do të duken mirë me çizme me taka të lartë apo me çizme me taka të rrafshëta.

Po ju jepni disa propozime se si t’i vishni këtë sezon, transmeton Telegrafi.

1

2

3

4

5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here