Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

0
47

Në lagjen Kolovicë të Prishtinës, janë plagosur dy persona si rezultat i të shtënave me armë zjarri. Policia ka arrestuar një të dyshuar dhe janë duke punuar në arrestimin e personave të tjerë të përfshirë në rast.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here