MOST POPULAR

Këngëtari David Dreshaj vishet dhe uroi kështu për Festën e Flamurit

Jemi mësuar ta shohim sa romantik e sa modern por me super projekte e plot hite. Por këtë herë artisti David...

Pas hiteve që solli Kaltrina Gosalci mjaft e kërkuar kudo

Suksesi i saj duket me hapa të shpejtë e të sigurt falë talentit dhe përkushtimit. E kemi fjalën për këngëtaren Kaltrina...

PEOPLE

LIFE

DESIGN

Aktualitet

0FansaPëlqeje
65,981NdjekësitNdjek
32,600AbonentëAbonohu

TECH POPULAR

TRAVEL

Simon Gjonaj artisti nga Malesia e Madhe sjell këngën Nuse Shqiptare

Simon Gjonaj artist , model dhe këngëtar, u lind në Malësinë e Madhe (Malësinë e Tuzit) ku dhe nisi të jetonte...