MOST POPULAR

“Motra për vëlla” erdhi nga Isuf Lani do tju emocionoj

Një këngë kushtuar motrave e mjaft prekëse e kënduar mjaft bukur sapo ka ardhur. Quhet " Motra për vëlla" projekti më i...

Erdhi “Katile” nga Flutra Muriqi dhe Turab një hit i ri

"Katile" quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artistja Flutra Muriqi në bashkëpunim me Turabin. Kënga ështê mjaft e bukur...

PEOPLE

LIFE

DESIGN

Aktualitet

0FansaPëlqeje
65,981NdjekësitNdjek
32,600AbonentëAbonohu

TECH POPULAR

TRAVEL

Këngëtarja Ela Muja feston ditëlindjen në Zurich

E bukur dhe fashion si gjithmonë edhe në këtë ditë të veçantë të saj. E kemi fjalën për këngëtaren Ela Muja...