Thaçi: Pagat e administratoreve dhe arsimtareve te mos preken!

0
39

Sot, kryetari i PDSH-se, Menduh Thaçi se bashku me Komisionin per Shendetesi mbajti konference per shtyp ku foli per gjendjen aktuale me koronavirusin dhe rekomandimet per masat ekonomike.


Me poshte gjeni linkun e videos ku Menduh Thaçi apelon qe pagat e administratoreve dhe arsimtareve te mos preken.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here