Vaksinohet Tinka Kurti, Manastirliu publikon artisten e popullit

0
20

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka publikuar një foto me artisten e popullit Tinka Kurti

“Aktorja e madhe Tinka Kurti u vaksinua e para në Stadiumin Air Albania, ku nisëm sot vaksinimin antiCovid për të moshuarit mbi 80 vjeç”, shkruan Manastirliu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here