Vëllezërit e njohur Lloga sjellin super bashkëpunimin

0
73

 Ata kanë shumë hite së bashku por edhe veç e veç e ju i keni kërkuar sërisht të bashkohen në një duet dhe ja ku janë. E kemi fjalën për dy vëllezërit e njohur artistë Argjend dhe Flori Lloga ku sapo kanë sjellë një super bashkëpunim me plot ritëm me titull ” Etjen ma shuaj”. Muzika realizuar nga Senad Bislimi, teksti nga Arjana Fetahu Gaba, incizim vokali Lisa Bujaj, remix nga Behar Neli dhe video mjaft e bukur nga Elio Kalivaci. Idea na tregon Argjendi se ka qenë e përbashkët për tu rikthyer por ai e nuhat fillimisht muzikën dhe tekstin e më pas e realizojnë së bashku. Ne ju ftojmë ta klikoni dhe ta dëgjoni këtë super duet nga vëllezërit atraktiv të muzikës shqiptare të cilët megjithëse ka vite që kanë vendosur të jetojnë në Amerikën e largët muzika e tyre i afron kudo me çdo shqiptar anembanë botës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here