Vjen Anna sërish me Hekuranin e thonë “Inati”

0
59

Ata të dy e kanë provuar suksesin dhe që kanë menduar sërish ta përsërisin. Po flasim për këngëtaren bukuroshe Anna të cilën e kemi parë tek e tuk me ndonjë postim gjatë fundajavës së kaluar teksa kishte vizituar Kosovën. E mësojmë se këtë herë për pak orë kishte lënë punën dhe angazhimet e saj në Zvicër për të realizuar këngën sërish e ftuar në bashkëpunim me këngëtarin Hekuran Krasniqi. Kënga mban titullin ” Inati ” dhe Anna vjen si një bionde atraktive dhe përshtatur mjaft mirë me kombinimin në duet. Muzikën dhe orkestrimi i këngës është realizuar nga vetë Hekurani, teksti nga Alban Miroci, klarinetë nga Gaz Neziri, e videon e gjeni në youtube ne linkun më poshtë në kanalin e Hekuranit. Anna nuk do të ndalet nëse keni menduar se ku është ajo rivjen dhe asgjë nuk keni parë akoma pasi ne dimë se të tjera projekte mjaft të mira do të na sjellë bukuroshja e skenës. E deri atëherë mos keni inatë por shijoni këngën e bukur nga ata të dy.

https://www.youtube.com/watch?v=dfns41wxHQU

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here