Vjosa Osmani: Nexhmije Pagarusha do të vazhdojë të jetë shembull për të gjitha gratë

0
25

Po vazhdojnë homazhet në nder të Nexhmije Pagarushës, në Teatrin Kombëtar. Aty ishte edhe kryeparlamentarja Vjosa Osmani së bashku me delegacionin e LDK-së.

Kryetarja e Parlamentit të Kosovës, Vjosa Osmani, e shoqëruar me anëtarët e kabinetit ka ngushëlluar familjen e Nexhmije Pagarushës dhe ka vendosur lule para fotografisë së saj në Teatrin Kombëtar të Kosovës, ku familjarët kanë hapur dyert për ngushëllime.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here