William Walker vizion Policinë e Kosovës

0
57

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, priti në një takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker.

Qalaj e njoftoi nga afër mbi angazhimet dhe aktivitetet policore në ruajtjen e rendit dhe sigurisë publike në vend.

Në shenjë mirënjohjeje dhe falënderimi drejtori Qalaj i dhuroi një pllakate policore Walker.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here