Zbulohet arsyeja e ardhjes së Keisit në Shqipëri

0
40

Keisi ka treguar se përse erdhi në Shqipëri.

Partnerja e Stresit është treguar sërish e hapur me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo edhe kësaj here u është përgjigjur pyejteve të tyre dhe sigurisht se nuk kanë munuar edhe ato lidhur me Stresin.

Dikush prej ndjekësve e ka pyetur nëse është takuar me Stresin dhe ajo ka zbuluar se kjo është pikërisht arsyeja e ardhjes së saj në Shqipëri./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here