Zemaj në 15:00 nga IKSHP jep të dhënat e fundit për COVID-19

0
22

Kreu i Ministrisë së Shëndetësisë, Armend Zemaj, sot përmes një konference për media nga IKSHP do të bëjë publike rezultatet e 24 orëve të fundit të COVID019,

“Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj mban sot në ora 15:00 Konferencë për media para Klinikës Infektive në Prishtinë.

Në këtë konferencë publikohen edhe rezultatet ditore për Covid-19.Vizita realizohet sot më 1 gusht 2020, nga ora 15:00”, thuhet një njoftim.

Në dy ditët e kaluara numri i personave të infektuar dhe të vdekur ka qenë mjaft i lartë.

Vetëm për 48 orë kanë ndërruar jetë 32 persona./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here