Zyrtari i lartë i VV’së i reagon Uran Ismailit për Albin Kurtin

0
15

Zyrtari i Vetëvendosjes, Boiken Abazi, thotë se Partinë Demokratike të Kosovës e ka kapur paniku, pasi që, sipas tij, po vjen koha e qeverisjes së Albin Kurtit.

Ismaili reagoi nga të parët për takimin që sot patën Kurti dhe kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, duke thënë se tash lideri i VV’së po “i serviloset” atij, duke e quajtur “profesor”, ndërsa dikur e quante “shërbëtor të Rrahman Morinës”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here