Del unaza e re që ndryѕhon hiѕtorinë: femrat mund t’u propozojnë meѕhkujve për martesë

Një ndër ëndrrat e të gjitha femrave është propozimi romantik për martesë me një unazë diamanti nga gjysma e tyre. A e...

Arsyet e vërteta se përse tradhtojnë gratë

Në shoqëri është krijuar ideja se burrat tradhtojnë më shpesh,se sa gratë dhe kur këto të fundit e bëjnë, ‘kryqëzohen’ nga të...

Jam ajo që jam dhe nuk dua të jem ndryshe!

Luftova me veten time, bëra luftëra të brendshme që do të kishin hedhur nokaut këdo dhe arrita të dal jashtë. Nuk them...

Fotografi në xhepin e uniformës së babait, familjarët thonë se u inspiruan nga një...

Gjatë ditës së sotme fotografia e Akilit – njëmuajsh në xhepin e uniformës ushtarake të babait të tij, u bë virale në...

Cilin prej numrave sheh qartë? Zbulo ç’do të thotë kjo për ty

Këtu është një foto e gjashtë trëndafilave të ndryshëm. Ato kanë ngjyra dhe forma të caktuara. Zgjidhni një nga trëndafilat, duke u...

Test psikologjik: Zgjidh një trëndafil dhe zbulo përparësitë e tua të vërteta në jetë

Këtu është një foto e gjashtë trëndafilave të ndryshëm. Ato kanë ngjyra dhe forma të caktuara. Zgjidhni një nga trëndafilat, duke u...

Kush është ngjyra që do “sundojë” këtë sezon

Ngjyrën e gjelbër do ta shihni kudo këtë sezon, kështu që bëhuni gati për trendin e ri. Jeshilja e...

9 llojet e grave me të cilat shumica e burrave nuk përshtaten!

Mungesa e komoditetit në një marrëdhënie, e bën atë të mos funksionojë. Shpeshherë kjo lind nga tiparet e karakterit të njerit partner,...

10 shenjat kur keni filluar të rrëshqisni nga zemra e partnerit tuaj

Kur së pari mendojmë për tradhëtinë, rrallë mendojmë të kemi një lidhje emocionale me dikë tjetër jashtë martesës ose marrëdhënies tuaj.

6 “shndërrimet” që ndodhin në trupin tuaj nëse ecni çdo ditë

Ekspertët po këshillojnë rregullisht që të mos harrojmë domethënien e aktivitetit fizik. Ecja është aktiviteti fizik më i vjetër...