Ferizaj: Sulmoi gruan dhe deshi ta largoj nga shtëpia, pasi pati mosmarrëveshje me vëllezërit e saj

0
26

Raportohet se i dyshuari mashkull e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe kishte dashur që ta largoj atë nga shtëpia pasi që i njëjti kishte pasur mosmarrëveshje me vëllezërit e viktimës.

Në konsultim me prokurorin i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:30 në Ferizaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here