Llapjanët nuk e presin të hënën, vërshojnë kafenetë pas iftarit

0
29

Masat e vendosura nga Qeveria e Kosovës që përfshin edhe mbylljen e lokaleve dhe mosgrumbullimin më shumë se 10 personave janë ende në fuqi.

Por si duket këto nuk vlejnë për llapjanët të cilët në mbrëmjen e sontme kanë vërshuar kafenetë, duke rrezikuar shëndetin.

Në një video të publikuar, shihen grumbull qytetarësh në kafenetë e këtij qyteti.

Ndërkohë nga e hëna e ardhshme pritet të ketë lehtësim të masave, por jo në këtë formë siç po shihet në këtë video. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here